Незалежна експертна організація СТАНДАРТ впродовж тривалого часу працює на ринку безпеки охорони праці, професійно-технічної освіти, технічних випробовувань та досліджень. Наша команда складається з фахівців та експертів різних галузей. Кожен співробітник є професіоналом у своїй галузі, з великим досвідом діяльності, завдяки чому ми разом якісно вирішуємо завдання, які ставлять перед нами клієнти.

Організатором і натхненником компанії Стандарт є Дрозд Сергій Вікторович, який заклав й підтримує в роботі з клієнтами наступні принципи:

  • Відповідальність – ми дуже відповідально ставимося до надання послуг клієнтам.
  • Якість – ми здійснюємо постійний контроль якості надаваних послуг.
  • Комплексність – ми прагнемо надавати послуги як можна більш комплексно. Навіть якщо в нашій команді немає потрібного фахівця, то у нас є надійні партнери, які зможуть виконати частину замовлення, з відома і згоди клієнта і при необхідності під нашим контролем.
  • Індивідуальний підхід – працівники агенства розуміють, що працюють не на конвеєрі і дуже важливо вникнути не тільки в конкретне завдання від клієнта, а ще й розібратися в бізнесі метою проекту клієнта, для вибору максимально ефективного шляху вирішення завдання. Іноді грунтуючись на нашому багаторічному досвіді, ми пропонуємо інші варіанти для досягнення цілей, навіть якщо фінансово це нам не вигідно.

Результатом дотримання цих принципів, є міцна позитивна репутація нашої команди і як наслідок багаторічна співпраця з постійними клієнтами

Перевага нашої команди – ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди бути в курсі останніх змін в законодавстві і в реальних процедурах підготовки та подання документів в різні відомства, це економить час і як наслідок гроші клієнта.

Наші досягнення на сьогоднішній день – це великий досвід і знання в різних бізнес областях. Продукція та її виробництво в різних областях має специфічні тонкощі в оформленні дозвільних документів, у просуванні на ринок. Ми готові проконсультувати Вас щодо перспективності, процедур і бюджету просування будь-якої продукції, від створення торгової марки, до повного пакету документів для імпорту, виробництва, продажу або експорту продукції.

Ми працюємо з будь-яким клієнтом, як з початківцями, так і з тими хто вже давно в бізнесі, як з виробником, так і з імпортером або експортером. Не має значення чи наш клієнт автор-винахідник чи велика міжнародна корпорація, ми будемо однаково намагатися вирішити поставлені завдання. У бізнесі немає дрібниць – все має своє значення і все пов’язано, саме тому 15 років ми намагаємося завжди використовувати комплексний аналіз при вирішенні завдань клієнтів.